Міжкімнатні двері

Якісні міжкімнатні двері

Вибір якісних міжкімнатних дверей в квартиру або офіс — важливий і відповідальний захід. Двері — це не просто елемент оздоблення, а й одна з основних деталей в інтер’єрі приміщення. До вибору якісних міжкімнатних дверей Львів необхідно підходити виважено, відповідально і купувати такі вироби, які відповідають всім вимогам, що пред’являються. Якісні міжкімнатні двері повинні відповідати таким основним вимогам:

Міцність, стійкість до механічного впливу

Практичність, простота і зручність використання

Привабливий зовнішній вигляд

Відповідність загальному стилю оформлення, дизайну приміщення

Доступна ціна

Незважаючи на численні пропозиції різних компаній і організацій, купити якісні міжкімнатні двері, ідеально підходящі за всіма параметрами, досить складно. Щоб допомогти покупцям підібрати оптимальний варіант у співвідношенні ціни і якості, компанія «Левгурт» пропонує свої послуги. Нами здійснюється оптовий і роздрібний продаж міжкімнатних дверей вищого класу якості, від провідних виробників.

За час активної роботи на ринку в компанії «Левгурт» накопичений великий практичний досвід, створені всі необхідні умови щоб забезпечувати будь-які запити покупців на найвищому професійному рівні.

У каталозі представлені кращі зразки міжкімнатних дверей, виготовлених з різних матеріалів:

  • ламіновані
  • покриті натуральним шпоном цінних видів деревини
  • двері, цілком зроблені з масиву
  • з ПВХ

Вся пропонована продукція супроводжується докладним описом, барвистими фотографіями, технічними характеристиками і розмірами. Щоб вигідно купити міжкімнатні двері і заздалегідь визначити майбутні фінансові вкладення, вказана вартість товару з урахуванням реальних ринкових цін.

Для виконання монтажу та оздоблення встановлених дверей, потрібно фурнітура. У нас ви знайдете все, що необхідно для виконання такої роботи: петлі, ручки, замки, наличники, добори і т.п. Якість витратних матеріалів відмінна, асортимент найповніший, а ціни — нижчі за середньоринкові.

Ми прагнемо створити найкращі умови для взаємовигідного співробітництва і надаємо можливість нашим клієнтам купити двері відмінної якості за вигідною ціною. З цією метою періодично проводиться розпродаж тих чи інших зразків за зниженою ціною. Для постійних покупців і оптових замовників ми готові запропонувати істотне зниження вартості товару, а для всіх інших категорій клієнтів також діє гнучка система знижок.

У «Левгурт» можна підібрати, замовити та на вигідних умовах купити якісні недорогі міжкімнатні двері від виробника з установкою під ключ. У цьому випадку фахівці компанії організовують швидку доставку товару за адресою у зручний для замовника час, зроблять установку дверей швидко, якісно і недорого.

Детальніше: http://www.dvm.lviv.ua